Msze Święte w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju

Msza wieczorna

• czas letni (od 1 maja do 30 września) - godz. 1900
  • czas zimowy (od 1 października do 30 kwietnia) - godz. 1700

Msze św. w niedziele (czas letni)

900 ; 1130 ; 1700

Msze św. w niedziele (czas zimowy)

900 ; 1130 ; 1700

Sanktuarium Matki Pokoju
wypracowało własny program edukacyjny i duszpasterski
w oparciu o historię i wydarzenia, które miały tutaj miejsce.
Program posługi duszpasterskiej i edukacyjnej przedstawia się następująco:

od 1 do 9 stycznia (Nowenna Eucharystyczna o pokój, godz. 1700 )

I tydzień po Wielkanocy (rekolekcje dla księży diecezjalnych)

od 1 do 9 maja (Nowenna Eucharystyczna o pokój o godz.1900)

28 maja rocznica śmierci Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Msza Święta w intencji beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego godz.1900)

19 czerwca (rocznica koronacji Cudownego Obrazu Matki Pokoju)

I Niedziela lipca (odpust tytularny kościoła Nawiedzenia NMP)

w czerwcu odbywają się w sanktuarium „Koncerty Letnie” (Muzyka Europejska w Zabytkach i Przyrodzie Warmii i Mazur) Zespołu Kameralnego z Olsztyna „PRO MUSICA ANTIQUA”

w lipcu koncerty Zespołu „ENERGA VARMIA MUSICA”

pod koniec lipca odbywają się Plenery Malarskie

3 sierpnia - dzień urodziny Kardynała Stefana Wyszyńskiego

5 sierpnia - Matki Bożej Śnieżnej, rocznica święceń kapłańskich Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego