Zaproszenie przez Księdza Kustosza
17/07/2023 22:06

Nawiedzenia Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju i drugiego miejsca uwięzienia Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia, gdzie posługę duszpasterską od 62 lat pełnią Księża i Bracia Marianie. Cieszymy się bardzo, że posługujemy w tak ważnym i znaczącym miejscu kultu religijnego w Polsce, w miejscu gdzie od 379 lat jest czczony obraz Matki Pokoju, koronowany przez św. Jana Pawła II w 1983 roku i gdzie był uwięziony 66 lat temu Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński przez władze komunistyczne.

Zapraszamy serdecznie do sanktuarium, gdzie można zatrzymać się na dłużej, aby w ciszy i skupieniu przebywać w obecności Matki Pokoju, uczestniczyć w liturgii i nabożeństwach, zwiedzić sanktuarium i zapoznać się z jego bogatą historią, nawiedzić Izbę Pamięci i celę więzienną Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz odpocząć w pięknym ogrodzie klasztornym.

Ks. Wojciech Sokołowski  MIC- kustosz sanktuarium

Folder o Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Stoczku Klasztornym

Folder o kard. Stefanie Wyszyńskim Prymasie Tysiąclecia

Jeśli chcesz się podzielić wrażeniami z pobytu w Sanktuarium
lub łaską doznaną w tym niezwykłym miejscu!

Skontaktuj się z nami! Świadectwa należy wysyłać na adres

e-mail:administrator@stoczekklasztorny.pl

Mile widziane zdjęcia z pobytu.

Zachęcamy do podzielenia się i wyrażenia swojej wdzięczności za otrzymane łaski.

Przesyłając świadectwo jednocześnie wyrażasz zgodę,
na publikację treści na stronie INTERNETOWEJ.
Zdjęcia mogą być również publikowane na FACEBOOK.